פרויקט החמלה של אווטר

English Chinese Nederlands Francais Deutsch Hebrew Hungarian Italiano Japanese Korean Portuguese Espanol

הזמן את כרטיסי החמלה עכשיו
(האתר באנגלית)

האתגר

אוקטובר 2010  -  בוצע!

שני מיליון כרטיסי חמלה מוענקים לזרים עד אוקטובר2011   -  בוצע!

טיסי החמלה על ידי צוות שותפות החמלה לכדור הארץ למנהיגים ברחבי העולם - בביצוע!
(*Earth's Compassion Team - האתר באנגלית בלבד)

עשרה מיליון כרטיסי חמלה ניתנים לזריםבביצוע!
מעל שישה מיליון כרטיסים במחזור, עד כה!

 

"אם מיליון אחד עשה שריטה בעולם, עשרה מיליון יעשו שקע!"

-  הארי פאלמר, יוצר פרויקט החמלה

מה קרה

האתגר הראשוני עלה על הציפיות. מיליון כרטיסים היו בהפצה תוך שישה חודשים. באוקטובר 2011 שני מיליון כרטיסים הופצו ב 72 מדינות. עתה אנו במהלך הפצה של המיליון השלישי של כרטיסים בכל קצוות העולם בדרך להענקת עשרה מיליון כרטיסים לזרים.

ככל שפרויקט החמלה התקדם, התפתחה הזדמנות מלהיבה להגברת החמלה – צוות שותפות החמלה לכדור הארץ. - (Earth's Compassion Team*) היעד של הצוות הוא להעניק את כרטיסי החמלה במיוחד למנהיגי העולם. מעל 207,600 כרטיסי חמלה חולקו על ידי שותפות החמלה לכדור הארץ למנהיגים בכירים ב- 12 מדינות. התגובות היו חיוביות מאוד ומעודדות. יש עוד מה לעשות. יחד נוכל ליצור את הסינרגיה כדי שזה יקרה.

ומה הלאה

"הדבר שעלינו לפתור הוא איך להפוך את האכפתיות והחמלה לבעלות ערך רב יותר מאשר חשיבות עצמית ודברים בני חלוף. הפיתרון האולטימטיבי הוא לעורר באופן גורף את ההכרה המוארת של המודעות הרוחנית.

יש לנו עוד רגע של נס, בו כולם מבינים שכולנו נמצאים בזה יחד, ושכדור הארץ הוא המקום היחיד שיש לנו. סטארס אדג' הניחה את
היסודות. הדורות הבאים צריכים לתעל את מאמציהם הכבירים לעבר איחוד. העולם זקוק לפחות מעצמות וליותר שבטים ידידותיים.

אתם תשחקו תפקיד מכריע בתהליך השינוי הזה.

אתם חלק מצוות ההקמה של הנס הבא. העבירו אווטר® בצורה נאותה ותלמידיכם יבינו שהם יותר מאשר הכרה, ויתקדמו אל מעבר להשפעת האינדוקטרינציה.

התוצר של אווטר הוא הוויית מקור. זהו השער למודעות רוחנית ולהתעוררות ההכרה המוארת. הדרך למעלה אינה תמיד קלה - אבל הנתיב המוביל קדימה פתוח עכשיו לרווחה, והוא מוביל לתרבות פלנטארית נאורה®.

הפיתרון שפעלנו להשגתו הוא יותר תיאום ושיתוף פעולה, יותר תשומת לב לשירות אחרים. אנחנו צריכים להפוך לאזרחי הפלנטה.

האם חשתם פעם את חמימותה של שמש הבוקר על פניכם? זוהי התחושה העולה מהוויה אינסופית, והיא מעוררת את הטוב, האהבה, החמלה. והיא מעלה דמעות בעיניים, וחמלה בלב.

בואו נגדיל את שיעור החמלה על פני כדור הארץ על ידי הגדלת מספר הוויות המקור"...

- מתוך הרצאה של הארי פאלמר

Compassion-Inside-Hbr

הגלויות

גלויות חמלה יכולות לשמש כפתקי תודה מושלמים, או כנושאי כרטיס ביקור. כל גלויה כוללת את תרגיל החמלה מתוך ספר ההתחדשות - טכניקות לחקר התודעה מאת הארי פאלמר.

כרטיסים מוצעים ב- 22 שפות:   אורדו, איסלנדית, איטלקית, אנגלית, גרמנית, הולנדית, הונגרית, יוונית, יפנית, נורבגית, סינית, ספרדית, עברית, ערבית, פולנית, פורטוגזית, פרסית, צרפתית, קוריאנית, קרואטית,  רוסית, ושבדית.


הצטרפו לצוות פרויקט החמלה

אם אתם רוצים לסייע בהפצת כרטיסי פרויקט החמלה, אתם יכולים לרכוש אותם ב-AvatarBookstore.com האתר באנגלית בלבד או התקשרו ל-800-589-3767- 1. לקבלת דוגמא חינם אנא שלחו אלינו את הדוא"ל ואת כתובתכם.